Masz pytania ? Skontaktuj się z nami! telefon608 648 356 email biuro@twojgaraz.com
Strona główna > Porady

Porady

O co najczęściej pytają nasi klienci?

 

Przygotowanie podłoża Jaki wymiar Aspekty prawne

Przygotowanie podłoża

Jaki wymiar

Aspekty prawne

W trosce o zapewnienie stabilności Pańśtwa garażu, ważne jest odpowiednie podłoże, dlatego przedstawiamy Państwu najważniejsze zasady, dotyczące przygotowania podłoża. Przede wszystkim teren, na którym ma zostać usadowiony garaż powinien być wypoziomowany i nieco szerszy niż sam garaż (minimum o 5 cm).


Czytaj więcej >

Wymiar naszego garażu jest sprawą indywidualną, jednak warto tę kwestię dobrze przemyśleć, aby w orzyszłosci nie okazało się, że nasz garaż okaże się za mały na gromadzone rzeczy. W pierwszej kolejnosci nalezy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy obiekt ma służyć tylko do garażowania samochodu czy także ma stanowić pomeiszczenie gospodarcze do przechowywania kosiarki, rowerów, narzędzi.


Czytaj więcej >

Aby cieszyć się funkcjonalnością naszych garaży w pełni, wymagane jest jedynie złożenie odpowiedniego wniosku zgłoszenia w Urzędzie Miasta. Jest to nieskomplikowana i szybka procedura, którą zajmuje się Wydział Architektury, rozpatrujący miejscowy plan zagospodarowania, powierzchnię obiektu i usytuowanie obiektu na działce.


Czytaj więcej >

 

 

Copyrights © 2013 Garaże Tynkowane
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Osób online: 3, Wizyt na stronie: 201530
Realizacja: Intell ect